top of page
ממליצים
מסד.png

"לרימה היועצת הארגונית שלי שידעה להקשיב, לשקף, לתת הכוונה ומשוב להתמודדות עם האתגרים ותוכניות העבודה , לחזק את הדרך בה בחרתי, מודה לך"
אורלי מלול , מנהלת מרכז ההשקעות,
בנק מסד​

רשות-שדות-התעופה.png

" במסגרת עבודתי כראש יחידת ביטחון בנמל התעופה בן גוריון, הזמנתי את רימה אזולאי לצורך

העברת מספר סדנאות, בנושא שירות לעובדי הביטחון השונים. רימה הצליחה לחבר נושא זה וחשיבותו לעובדי הביטחון וזאת בדרך מרשימה, כריזמטית, נעימה תמיד עם חוש הומור. ממליץ בחום .

טרם הסדנאות , למדה רימה את מהות תפקיד העובדים, האתגרים ושגרת העבודה ובנתה בהצלחה לטעמי, סדנה המותאמת באופן מדויק לאוכלוסיית העובדים. היא הצליחה לרתום אותם לנושא השירות לנוסע והלקוח בהתאם לתפקידם "
הראל אמיר, ראש יחידת בטחון,
רשות שדות התעופה .

IsracartOldLogo.png

"רימה היקרה, תודה רבה על הסדנה, הייתה מעניינת, מחכימה ומניעה לפעולה. מצרפת משוב מהשטח - סדנה מעשירה ומלמדת מאוד! קיבלנו כלים מעשיים להמשך הדרך. רימה היית מדהימה תודה רבה, צוות האחראיות ישראכרט "
ענבל לנקרי, מנהלת צוות מדריכות,
ישראכרט .

לוגו רשות פיתוח הנגב.png

" כאשר הזמנו את רימה לבוא ולהעביר לנו סדנת  פסיכולוגיה חיובית – קיווינו לפעילות 'קלילה' יחסית, בנושא אשר ידענו שכותרתו כבר מעוררת ספקנות אצל חלק מהעובדים. איך לומר... קיווינו בעיקר שיעבור בשלום..

 

ואז הגיעה רימה... אתחיל מהסוף – הסדנה הייתה הצלחה מסחררת. מאד. עובדים שהגיעו סקפטיים נשבו בקסמיה, כל השאלות (כולל הקנטרניות שבהן...) זכו למענה מקצועי עם חיוך וסבלנות (שבאמת נדרשה לעתים...). לא רק שהסדנה זרמה בכיף (אף אחד לא חשב שיותר מ-3 שעות יכולות לעבור כל כך מהר), אלא שבסופה גילינו כולנו שלא רק נהנינו, אלא גם למדנו והחכמנו המון.

 

הקרדיט כאן הוא לרימה, אשר עשתה נפלאות בהחזקת הקהל, שהתעניין ושאל ואף צחק במקומות הנכונים, ובכמה פחות נכונים.

" !מומלצת בחום

איתן הס, מנהל מרכז המחקר והמידע, רשות פיתוח הנגב

החברה_לפיתוח_גוש_עציון.jpg

"הסדנאות של רימה מומלצות בחום!
רימה מקצועית, מעבירה את הסדנאות בצורה בהירה
ומובנת לכל עובד, יורדת לפרטים הקטנים ומלווה את התהליך לאורך כל הדרך, הכל תמיד בחיוך.
בהחלט ראינו את השינוי שרצינו..

תודה רבה לך רימה היקרה !" 
ינון כהן נחמיה , מנהל מוקד השירות,
חברה לפיתוח גוש עציון.

 

ana.png

״ההדרכות שהעבירה רימה למגוון רחב של עובדי אגודת אכסניות הנוער היו כולן מקצועיות, מגוונות, מעניינות ותרמו רבות לעובדים. רימה הצליחה להתחבר לכל אחת מהקבוצות ולהתאים את המתודיקה למשתתפים שנכחו במפגש. התכנים הועברו בצורה מקצועית ומעניינת בשילוב סרטונים, מערכונים ודוגמאות מהחיים שהשאירו אותנו מעורבים ומחויכים .

רימה שופעת אנרגיות טובות ואנרגטיות שחיברה את כל המשתתפים לדיון. קצת ממה שכתבו המשתתפים : " תוכן עשיר, תרם רבות לעבודה בשוטף " ,  " מנחה נהדרת ונעימה, קשובה ומתייחסת להערות ולדיון".
אודית ניסן, מנהלת איכות השירות,
אגודת אכסניות הנוער.

 

logo_miniline.png

" רימה העבירה אצלנו סדנאות בנושא שיפור מיומנויות מכירה. הסדנאות היו זורמות, קולחות ובעיקר פרקטיות. היא הצליחה לייצר בונדינג עם הקבוצה ושיתוף פעולה בכל התרגילים בסדנה. ממליץ מאוד "
איליה אומנסקי, מנהל מותג,
מיני ליין.

נכסים.png

״רימה היקרה,

מנהלת חברת השתתפויות בנכסים מבקשת להודות לך על העברת סדנה בנושא קביעת חזון החברה וגיבוש ערכיה .

אופן העברת המסרים והתכנים נעשה על ידך בצורה מאורגנת ומרתקת תוך יצירת איזון נכון בין החלקים התיאורטיים לחלקים המעשיים והסימולציות

יכולת ההקשבה שלך, חוש ההומור והפתיחות, כל אלו ועוד, יצרו אוירה נוחה ונעימה אשר תרמה להשתתפות פעילה ופורייה מצד המשתתפים.

השארת לכולנו טעם של "עוד" לעסוק בנושאים הללו ואנו נמשיך לפתחם במסגרת שאיפתנו להצטיין בתחום פעילותנו.״
אלי בנשימול, מנכ"ל, השתתפויות בנכסים

 

 

 

 

 

"הסדנה של רימה הייתה אחת ההפתעות הטובות שעברנו בקורונה . התחלנו לבנות סדנא חשובה לעובדים ולצערנו, יומיים לפני נאלצנו לעבור לזום . התחושה הייתה שהסדנא לא תצלח, לא יהיה ריכוז והמסרים לא יעברו. מהרגע הראשון שהחלה הסדנא, כל המשתתפים היו מרותקים, כולם קשובים וחיכו למפגשים הבאים - וכל זה בזום ! הסדנא עברה בצורה מהנה, המסרים עברו מצוין והוטמעו ביחידה והעיקר - הכול נעשה בחיוך גדול של שני הצדדים. תענוג אמיתי ."

ניב ארד - מנהל מחלקת גבייה כ.א.ל

כאל-לוגו.jpg
bottom of page